Papildus nauda ārējiem avotiem

Posted on

Ja Jums ir nepieciešama papildus nauda no ārējiem avotiem, Jūs parasti ieguldāt naudu, lai to iegūtu. Aizdevēji pieprasa samaksu par pakalpojumiem, ko tie sniedz par pieteikuma izskatīšanu.

Jūsu iemaksa aizies vējā, ja Jūs galu galā nesaņemsiet kredītu un Jūsu pieteikums tiks noraidīts. Ja Jums ir ļoti steidzami nepieciešama nauda, pat nelielas summas ieguldīšana būs grūts uzdevums. Turklāt, Jūs nevarat zaudēt pakalpojuma maksu, ja Jūs neesat pārliecināti par pieteikuma apstiprināšanu.

Īstā alternatīva, kas Jums jāizmanto, ir kredīti bez maksājuma. Aizdevējs apstrādās Jūsu pieteikumu, neprasot par to nekādu apstrādes maksājumu.

Šiem kredītiem netiek piemērotas nekādas maksas pirms tā piešķiršanas un Jums par to nebūs jāuztraucas; aizdevējs apstrādās kredīta pieteikumu bez maksas.

Atšķirībā no tradicionālajiem kredītiem, ātro kredītu aizdevējs neveiks garu pārbaudi, kā arī nelūgs Jums ieķīlāt jebkādu īpašumu pret kredīta summu. Apstiprinājums tiek veikts pamatojoties uz Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi.

Summa un atmaksas termiņš

Summa, ko Jums ir iespēja saņemt, izvēloties šos kredītus, svārstās no € 10-500 un Jums ir jāatmaksā kredīts 1-30 dienu laikā.

Procentu likmes un atmaksas termiņš

Procentu likmes un atmaksas termiņš ir divi svarīgi faktori, kam Jums ir jāpievērš uzmanība, piesakoties kredītam. Jums ir jāpārbauda kredīta līgums, lai pārliecinātos, ka Jūs esat apmierināti ar kredīta noteikumiem.

Aizdevēji neliek Jums izņemt kredītu, ja esat tam pieteicies. Tādēļ, pat ja Jūs esat iesniedzis kredīta pieteikumu un tas ir apstiprināts, tā ir Jūsu izvēle, izņemt to vai nē.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.