Aizdevums īstermiņā un pārējais aktuālais

Posted on

Ātrais kredīts īstermiņa līdz pat 500 eiro jau pēc 15 minūtēm var tikt pārskaitīts uz aizņēmēja norādīto (personīgo) bankas kontu. Kredīts līdz 500 eiro var tikt izsniegts tikai cilvēkiem ar ikmēneša ienākumiem. Tie laiki, kad ātro kredītu varēja saņemt bez darba vietas un jebkādiem ienākumiem pagājuši.

Izvairīšanās no maksām

Kredīti ļauj aizņēmējam izvairīties no maksām, kas rodas negaidīti. Maksas, kas Jums jāmaksā par kavētiem maksājumiem, parasti ir augstākas nekā tarifi, ko iekasē aizdevējs. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka aizdevēju prasības nav pārāk stingras. Tas ļauj aizņēmējam daudz vieglāk iegūt nepieciešamo kredītu. Tā kā aizdevēji ir padarījuši naudas aizņemšanos tik vienkāršu un ērtu, nav nepieciešamības uztraukties. Kredītu aizdevēji piedāvā nelielu kredītu, ko varētu dēvēt arī par naudas avansu, jo kredītam nav nepieciešama ķīla ar ko nodrošināt aizdoto naudas summu.

Kredītu trūkumi

Daži kredīta trūkumi ir ierobežojumi, ko uzliek aizdevēji. Vairumā gadījumu, šīs summas ir minimālas un atkarībā no Jūsu situācijas, kredīta summa var nebūt pietiekoša. Papildus tam, aizņēmējs var atlikt kredīta atmaksu, kā arī aizdevēji parasti piemēro papildus maksas par kredīta pagarināšanu. Pieņēmums ir tāds, ka aizņēmēji, kas meklē kredītu, ir tie, kam ir ierobežoti ienākumi, tādēļ viņi ne vienmēr var atļauties kredīta izmaksas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.