Apmaksā kāroto pirkumu jau tūlīt

Posted on

Iepriecini savus ģimenes locekļus jau tūlīt, ielūkojies ātro kredītu kompāniju klāstā. Pirms pieteikuma nosūtīšanas Ātrie kredītisalīdzini piedāvājumus un izvēlies to, kas visvairāk atbilst Tavas ģimenes prasību apmierināšanai un aizmirsti par finansiālām grūtībām neparedzētās situācijās! Nepiemirsti, ka šāda veida kredīti domātu tikai negaidītu un steidzamu tēriņu segšanai, nevis ilglaicīgu problēmu risināšanai.

Nozīmīga lieta, kas Jums ir jāņem vērā, pirms pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir tas, ka Jums ir jāpiesakās šiem kredītiem tikai tad, ja esat pārliecināts, ka Jūs varat tos atmaksāt. Piemēram, ja Jūs esat students, pieteikšanās kredītam vienmēr ir ļoti slikta ideja. Tas ir tāpēc, ka tad, kad Jūs to darāt, izredzes, ka Jūs nevarēsiet kredītu atmaksāt, ir ļoti augstas.

Tas nozīmē, ka Jūs sabojāsiet savu kredītvēsturi vēl pirms Jūs sāksiet strādāt uz pilnu slodzi. Tas apgrūtinās citu kredītu saņemšanu vēlāk, piemēram, hipotekāro kredītu, lai uzceltu māju savai ģimenei. Var šķist pievilcīgi pieteikties šādam aizdevumam kā studentam, bet patiesībā tā ir slikta ideja. OK! Ne vienmēr, bet vairumā gadījumu…

Tā vietā, lai pieteiktos ātrajam kredītam šādā gadījumā, Jums būtu labāk atrast citus finansējuma avotus. Piemēram, daudzas bankas mūsdienās piedāvā dažādus finansējuma veidus, piemēram, studējošo kredītus.

Kopumā, Jums vienmēr ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar kredītiem. Vai Jums ir pastāvīgi ienākumi vai ne, vienmēr pārdomājiet pieteikšanos kredītam. Tas izskaidro, kāpēc ne vienmēr ir laba ideja apmaksāt pirkumu vai pakalpojumu ar kredīta aizņēmumu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.