Četri iemesli ātrākai ātrā kredīta atmaksai

Posted on

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā kredītu noformēšana vairs nešķiet nekas neparasts. Šķiet, ātrie aizdevumi kļuvuši par daļu no daudzu cilvēku ikdienas. Lai arī ātrais kredīts internetā var sniegt plašas iespējas un palīdzēt īstenot visdažādākās ieceres, tam līdzi nāk arī ne tik patīkamā puse – kredītsaistības. Pat ja ātrais kredīts internetā noformēts atbildīgi, tā atmaksāšana nereti prasa ne mazums pūļu. Tomēr – skaidrs ir viens, jo ātrāk spēsi atmaksāt aizdevumu, jo labāk. Dzīve bez parādsaistībām sniedz ļoti daudz priekšrocību.

Tas ir būtisks finanšu ietaupījums

Nauda

Ātrie kredīti nav lēti – tiem tiek pievienotas diezgan augstas procentu likmes. Tātad sanāk diezgan daudz pārmaksāt – sevišķi, ja ir noformēts ilgtermiņa ātrais kredīts internetā.

Aizdevēji procentu maksājumus aprēķina tikai par izmantoto laika posmu, tātad, ja atmaksāsi aizdevumu ātrāk, būtiski ietaupīsi procentos aprēķināto summu. Neiztērēto naudu, savukārt, vari noguldīt bankā vai ielikt krājkasītē. Šādi iekrājot naudu, nākamo neplānoto tēriņu gadījumā varēsi iztikt bez jauna aizdevuma.

Dzīve bez kredītiem mazina stresu

Parādsaistības nomāc un var radīt lieku uztraukumu. Sevišķi, ja ir radušās kādas grūtības ar aizdevuma atmaksu. Būtībā neatmaksāts ātrais kredīts internetā kontrolē mūsu dzīvi, jo visu laiku jārēķinās gan ar atmaksas termiņu, gan nepieciešamo naudas summu. Turklāt bieži vien esošās parādsaistības var ietekmēt aizdevēja lēmumus par citu kredītu piešķiršanu.

Nokārtotas parādsaistības sniedz brīvību

Ilgtermiņa ātrie kredīti paredz, ka būs jāveic regulāri ikmēneša maksājumi. Nereti tā ir salīdzinoši liela summa, kas nozīmē arī rūpīgu personīgā budžeta plānošanu. Savukārt, nokārtotas parādsaistības ļauj tērēt finanses pēc saviem ieskatiem un summu, kas citkārt tiktu atvēlēta kredīta maksājumam, vari ieguldīt kāda lielāka mērķa sasniegšanai.

Dzīve bez parādsaistībām ietekmē dzīves kvalitāti un veicina pašizaugsmi

Varētu šķist, ka ātrie aizdevumi paredzēti, lai kredītņēmēju dzīves kvalitāti uzlabotu, tomēr ne vienmēr tas tā patiešām ir. Dzīve sava personīgā budžeta robežās ļauj rūpīgāk plānot savus ienākumus un izdevumus, kā arī veicina izaugsmi – piemēram, lai iegūtu līdzekļus kāda mērķa īstenošanai, tiek meklētas papildu darba iespējas, nevis izvēlēts vieglākais ceļš – kredīta noformēšana.

Skaidrs ir viens – ja noformēti ātrie kredīti vai jebkādi citi aizdevumi, ļoti svarīgi tos atmaksāt pēc iespējas ātrāk. Tiesa, tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Tieši tādēļ:

  • Nenoformē aizdevumu, ja nezini, kad un kā varēsi to atmaksāt;
  • Aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams;
  • Samēro savas vēlmes ar iespējām un nenoformē kredītu, kas sastāda lielāko daļu no Taviem ikmēneša ienākumiem.

Ātrie aizdevumi var palīdzēt, taču – var arī kaitēt. Aizņemies pārdomāti, izvēloties aizdevēju, kas piedāvā labākos kredīta noteikumus. Tāpat pirms kredīta noformēšanas nozīmīgs arī rīcības plāns – tas palīdzēs aizdevumu atmaksāt veiksmīgāk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.