Kāpēc iepirkties vairumā

Posted on

Ir pierādīts, ka preču pirkšana vairumā ļauj tev ietaupīt desmitiem EUR mēnesī un pat simtiem EUR gadā. Tas ir tāpēc, ka vairumā cena vienmēr būs krietni vien zemāka nekā pērkot preces atsevišķi no mazumtirgotājiem vai vienkāršāk sakot veikalā.

Ne visas preces ir jāpērk vairumā. Ja precei ir atlaide, tad tas nenozīmē, ka to nekavējoties ir jāieliek iepirkuma grozā. Ja Jums prece nav vajadzīga, tad nepērciet. Vai vismaz izvērtējiet tās nepieciešamību. Tas nozīmē, ka šī prece tev liks bezmērķīgi iztērēt savus līdzekļus, jo iegādājies to tikai tāpēc, ka ir uzlikta atlaide. Tas atkal liecina par to, ka mārketings uz tevi ir nostrādājis. Runa iet arī par precēm, kurām ir svars vai tilpums, pērkot vairumā vienmēr sanāks izdevīgāk, taču ne vienmēr tas ir pareizi. Ja par piemēru tu pērc vairumā piena vai biezpiena produktus, kas ātri sabojājas un tu zini, ka tik ātri šos produktus nepatērē, tad būtu labāk padomāt vispirms, vai tiesām tev tik daudz ir nepieciešams un tikai tad šīs preces iegādāties.

Labs veids kā vairumā iegādāties sadzīves preces ir to pirkšana internetā, jo par piemēru gaismas spuldzītes ,kas regulāri ir jāmaina, internetā maksā krietni vien lētāk. Un viens šāds pirkums var tevi par salīdzinoši zemu cenu nodrošināt ar spuldzītēm uz ilgu laiku. Spuldzītes ir labs piemērs, jo sūtīšanas izdevumi nebūs lieli vai arī pilnībā par brīvu. Pretēji tam, piemēram tualetes papīrs un virtuves dvieļi, lai gan svara ziņā viegli, tomēr aizņem daudz vietu, tāpēc šādi pirkumi internetā nebūs pārāk izdevīgi, jo sūtīšanas izmaksas būs pārāk lielas.

Jāatceras arī to, ka tikai tāpēc, ka preču pirkšana vairumā ir izdevīgāka, ne vienmēr tā būs, jo dažreiz sanāk nepilnīgi izlasīt preces aprakstu un savas neuzmanības dēļ, ir iespējams iztērēt savus līdzekļus par preci, kuras kvalitāte tev neder. Tāpēc vienmēr, kad pērc preces vairumā, jo īpaši internetā pasūtot, kārtīgi izpēti precu aprakstu un vai tiešām tev šī prece derēs, tikai tad sāc iepirkties.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.