Vivus.lv aizdevums uz diviem gadiem

Posted on

vivusVivus.lv ir viens no Latvijā pieejamajiem ātro kredītu uzņēmumiem, bet tas ir nedaudz atšķirīgs no lielā vairuma ar to, ka šis aizdevējs piedāvā saņemt kredītus līdzīgi kā citi ātrie kredīti, bet šis aizdevums var būt lielāks un tā atmaksas termiņš daudz garāks par ierasto, vienu mēnesi.

Vivus.lv ātro un patēriņu aizdevējs piedāvā saņemt kredītu no 50 līdz pat 1500 Eiro apmērā un tā atmaksas termiņš ir no 1 līdz 24 mēnešiem. Ja runājam par kredītu uz diviem gadiem, tad šī iespēja var būt pat ļoti noderīga un vajadzīga, tik daudzas dzīves situācijās. Liela daļa ātro kredītu tiek ņemti, lai kārtotu kādas neparedzētas dzīves vajadzības, bet ne vienmēr, parasto ātro kredītu gadījumā, ir iespējams aizņemties pietiekošu summu. Šo kredītu ir iespējams minūšu laikā, tieši tāpat kā citur varat aizņemties 300 Eiro, šeit varat pieteikties uz 600 Eiro kredītu un saņemšana var būt tikpat ātra un ērta.

Protams, tas ka maksimālā, pieejamā summā ir 1500 Eiro nenozīmē, ka uzreiz varēsiet šo summu saņemt. Šis aizdevējs izvērtē katra klienta iespējas individuāli, maksimālā summa tiek noteikta balstoties tikai un vienīgi uz jūsu iespējām, maksātspēju un kredītu vēsturi. Aizņemoties un kredītu kārtīgi atmaksājot šo summu, ir iespējams pagarināt, bet sākumā, pieejamā summa ir atkarīga no jums.

Lai saņemtu šādu aizdevumu pie šī aizdevēja, jums ir jāatbilst sekojošajām prasībām:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem.
  • Jums nav kavētu maksājumu vai parādu citās kredītu kompānijās.
  • Jums ir pierādāmi ienākumi.
  • Jums ir mobilais telefons un e-pasts.

Ja jūs atbilstat šīm prasībām, jūs varat pieteikties šim aizdevumam un nesatraukties, ka ātrais kredīts būs jāatmaksā jau pēc mēneša.

Savā ziņā, šis aizdevums darbojas arī kā kredītlīnija. Aizņemoties uz 2 gadiem, jums ir jāveic ikmēneša maksājumi, kas sastāv no pamatsummas daļas un procentiem attiecīgi jūs atmaksājat parādu un maksājat procentus vienlaicīgi. Šādā veidā jums ir iespēja aizņemties papildus summu līdz tam brīdim, kad būs sasniegta aizdevuma maksimālā summa. To ir ļoti viegli izdarīt, jo savā lietotāja profilā, aizdevēja mājas lapā, ir pieejama informācija gan par pilno summu kura jums ir jāatmaksā gan par pieejamo papildus summu ko varat saņemt. Protams, šādā veidā pieaugs jūsu ikmēneša maksājumi, jo atmaksas termiņš nemainīsies.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.