Lielisks kredīta veids, kā likt raizēm izgaist

Posted on

Nekreņķējies un nelauzi galvu, lai kāda būtu Tava situācija, kuras rezultātā esi sācis meklēt papildus līdzekļus! Tu vari pieteikties šim kredītam un izmantot tā pakalpojumus, lai segtu negaidītus maksājumus, ārsta vizītes izdevumus vai vienkārši izklaidei nepieciešamos izdevumus. Atbilde Tavām problēmām dažu minūšu attālumā, jo draugi un radi ne vienmēr var palīdzēt vai arī nespēj to izdarīt tik steidzami, kā nepieciešams Tev, tāpēc ātrais aizdevums ir labākā iespēja, kas Tev radīta!

Saņem naudu, kamēr sēdi un baudi savu rīta tēju

Pati parocīgākā no sadarbības formām, jo klients ir noteicējs pats sev, respektīvi, viņš izvēlas laiku, kad noslēgt līgumu, izraugoties visērtāko brīdi, jo viss notiek internetā, kur informācija pieejama visu diennakti. Nevis Tu pielāgojies viņu darba laikam, bet viņi pielāgo to Tev, jo klients ir prioritāte! Neiziešana no mājas ir raksturīga arī komunikācijai ar kreditoru, piedāvājumu izpētīšanai, salīdzināšanai un izfiltrēšanai, lai atrastu savu ideālo variantu dažu sekunžu laikā, jo arī tas viss iespējams šajās izveidotajās mājaslapās – ērti, parocīgi un saprotami, turklāt visu kontrolē Tu pats!

Pirms steidzies aizpildīt pieteikumu

  1. Kredīta sniedzējs pārbaudīs Tavus ikmēneša ienākumus un kredītsaistību vēsturi, abām šīm lietām jābūt ideālā stāvoklī, jo aizdevējs pārbaudīs Tavu finansiālo stāvokli pēdējo 3 mēnešu laikā, kā arī noskaidros, kādas bijušas attiecības ar iepriekšējiem kredītu sniedzējiem.
  2. Tev jāievēro un jārespektē kredītu sniedzēju firmas noteiktais vecuma ierobežojums, kas var atšķirties, tāpēc Tev ir jāpārbauda sava atbilstība tam, lai nerastos lieki pārpratumi un domstarpības.
  3. Derīgs un aktīvs bankas konts – tas nepieciešams visiem, bet banku izvēlēties var katrs pats, tai nav nozīmes!

Īpaši labi nosacījumi katram klientam

  1. Vienīgā reize, kad klients atdod tik, cik aizņēmās, ir pirmā aizņemšanās reize, kad viņam pienākas bezprocentu kredīts.
  2. Pastāvīgajiem klientiem pienākas lojalitātes programmas, akcijas, draudzīgākas procentu likmes un citi izdevīgi nosacījumi viņu aizdevumam.
  3. Nebanku kreditori strādā vienmēr atšķirībā no banku filiālēm, jo to darba laiks ir arī svētkos, brīvdienās un nedēļas nogalēs, kad citur šādi pakalpojumi netiek piedāvāti.
  4. Patstāvība un noteikumu uzzināšana paša spēkiem, tādēļ klients vienmēr par visu būs informēts un varēs brīvi izvēlēties to, ko pats vēlas, nevis citi iesaka!
  5. Iespējama atmaksas termiņa pagarināšana jebkurā situācijā, jo nevar zināt, vai ar standarta 30 dienām būs pietiekami. Izvēlies 7, 14 vai 30 dienas, tikai par šo pakalpojumu būs jānorēķinās uzreiz (atsevišķa summa no aizdevuma)!
  6. Neviens neuzzinās, kāds bija naudas aizņemšanās iemesls, jo tas nekur nav jānorāda, tāpēc to zināsi tikai Tu un tie, kuriem būsi to uzticējis!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.