Kur investēt naudu?

Posted on

50 eiroPar naudas investēšanu, ļoti populāri ir investēt vērtspapīros, akcijās, dārgmetālos un tamlīdzīgi. Par cik ir jau 21. gadsimts, tad ar interneta palīdzību, pāris klikšķu, jebkurš no mums var tirgoties ar dārgmetāliem un dažādu pazīstamu uzņēmumu akcijām un vērtspapīriem.  Un tas vēl nav viss, jo ir iespēja tirgoties arī ar valūtu, pērkot un pārdodot jebkuru valūtu visā pasaulē. Protams, lai patstāvīgi tirgotos ar valūtu, ir nepieciešamas nelielas zināšanas, taču par to parasti nav jāuztraucas, jo pastāv dažādas firmas un uzņēmumi, kuri piedāvā bezmaksas kursus par to kā tirgoties ar akcijām, kā pareizāk investēt naudu un ar kādu summu būtu ieteicams sākt.

Tā virspusēji protamas ir skaidrs, ka ar dažiem simtiem nekur tālu netiksi un ja ir doma ieguldīt, lai varētu gūt pieklājīgu peļņu, tad būtu jāsāk vismaz ar 5000 eiro. Ļoti pieticīgā un lēnā variantā varētu sākt ar 2000 eiro, taču tas var būt samērā riskanti un kopējais naudas kapitāls nevarēs nodrošināt Jūs ar veiksmīgu tirgošanos. Jo īpaši tad, kad runā par to vai pārtraukt atvērto pozīciju, vai tomēr turēties pie tās un mēģināt gūt lielu peļņu.

Par akciju tirdzniecību Baltijas valstīs diemžēl joprojām neko labu nevar teikt, jo tirdzniecības aktivitāte ir samērā zema. Tas protams izskaidrojams ar to, ka Baltijas valstis joprojām atkopjas no 90 gadu nabadzības un investori nesaskata lielu, potenciālu ieguldot šajās valstīs. Tomēr nākotnē ir skaidri prognozējams tas, ka šie uzskati mainīsies un ārzemju investori daudz labprātāk ieguldīs naudu Baltijas valstīs. Baltijas kompānijas kā samērā riskantas, un lielā daļā samērā nelikvīdas, taču līdz ar to atdeve ir samērā augsta. Līdz ar to tā nav slikta ideja. Vienīgi neieteiktu, lai šis akcijas veido lielāko daļu no Jūsu kopējā ieguldījumu kapitāla.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.