Kā sasniegt finanšu labklājību ar astroloģiju

Posted on

Kā sasniegt finanšu labklājību, izmantojot astroloģiju? Piemēram, astrologs Kristaps Baņķis ir internetā izvietojis diezgan izsmeļošu, gana saistošu bez maksas pieejamu informāciju par astroloģiskajām prognozēm ne vien finanšu jomā, bet arī uzņēmējdarbībā un citās ar naudas lietām saistītās sfērās.

Ir cilvēki, kas mēdz brīnīties, kā gan astrologs var zināt, kas kādam citam, pilnīgi svešam cilvēkam, dzīvē vislabāk būtu darāms. Šis tips izbrīnā rauc pieri un jautā: „Kāpēc jūs paši nezināt, kas darāms jomā, par kuru interesējaties pie astrologa?” Daļēji respektējams viedoklis, taču arī astrologs var būt ne vien skaitļu un citu numeroloģijai tuvu (numeroloģija nav astroloģija) rīku speciālists, bet gan un turklāt dzīves gudra, pieredzējusi persona, kura var piedāvāt Tev citādu skatījumu uz dzīvi. Un tādā gadījumā ieguvums var nebūt tieši tas jautājums, ar kuru Tu vērsies pie astrologa, bet gan pilnīgi cits, negaidīts ieguldījums Tavās finanšu, kredītu vai uzņēmuma attīstībai nepieciešamās zinībās. Jo ne jau vienmēr svarīgākais ir nauda. Problēma, kad naudas Tev ir pārāk daudz, var raisīt smieklus noteiktā sabiedrības daļā, taču nav jau obligāti jātērē – ir daudz citu veidu, kā savu naudu uzmantot gudri un atbildīgi. Varbūt astrologs ir specializējies ekonomikā (varbūtība iespējama, kaut maz ticama), viņam ir zināšanas par norisēm Latvijā, bet kā nespeciālistam nedaudz cits vērtējums.

Un tomēr. Tev stingri jāvēro situācija pašam, jārespektē viedokļi, kurus esi saņēmis padomu veidā – galu galā pats vien esi pēc tiem meklējis. Tāpēc krietni izvērtē, kam šo padomu prasi. Vislabākais padomdevējs sev esi Tu pats. Pieredze nāk tikai ar gadiem, to Tu uzkrāsi. Tāpēc neuztraucies, ja visu uzreiz nevari apgūt. Runājot par astrologiem, viņi nav šamaņi un tumšu ļautiņu mānītāji, kaut gadās arī tā. Noskaidro, vai biznesmenis (astrologs taču pārdod savus pakalpojumus) ir sertificēts, ieguvis kvalitatīvu izglītību, viņam ir uzņēmums vai arī tas ir viltvārdis, kas darbojas, izmantojot ļaužu lētticību.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.