Labākās vietas ko apceļot 2016. gadā.

Posted on

Reti kurš būs iedomājies, ka ir dažādas organizācijas un pārstāvniecības, kuras ir sarindojušas dažādas pasaules valstis, kuras pavisam noteikti būs pieprasītas un joprojām ir 2016. gadā. Taču jautājums ir pavisam vienkāršs, kuras tad ir šīs populārākās un skaistākās vietas, kur mēs ikviens vēlētos doties?  Šoreiz izvēlēsimies pavisam vienkāršu moduli – konkrētās vietas tiks sarindots pēc to popularitātes un pieprasījuma pieauguma. Līdz ar to ņemot Skycanner sniegtos datus, mums ir ļoti plaša iespēja uzzināt cilvēka vēlmes un pieprasījumu priekš 2016. gada, lai gan tas lēnām iet uz beigām, tad nu sāksim!

Kaboverde – speciāla saliņa, kuras popularitāte un pieprasījums audzis par 14%, nekā tas bijis 2015. gadā. Tas skaidrojams pavisam vienkārši – ideāli tīras un sakoptas pludmales ar skaisti bruģētām ieliņām, siltu klimatu, kā arī ar labsirdīgiem ļaudīm. Tādējādi Koboverde ir izpelnījusies ļoti atzinīgu vērtējumu no desmitiem tūkstošu cilvēku, kas šo vietu nodēvējuši par izcilu galamērķi savām sapņu brīvdienām. Atrodoties šajā vietā varat neuztraukties par noziedzību un zagšanu, jo visi kā viens – ir labsirdīgi un vēl tikai labu, tas šo vietu padara vēl labāku un cilvēkiem tīkamāku.

Nākamā ir Kopenhāgena, kas atrodas Dānijā. Pieprasījums ir audzis par 21%, kas nozīmē, ka šī vieta būs daudzu tūristu galamērķis 2016. gadā. Cilvēki uz šo vietu brauc dēļ Kopenhāgenas senajām tradīcijām un skaistajām celtnēm, kurām ir vēsturiski stāsti, tāpat jāatzīst, ka lieli uzņēmumi aizvien biežāk tieši Kopenhāgenā rīko dažādus svarīgus pasākumus un koncertus, jo zina, ka šī vieta ir ļoti apmeklēta, ne tikai no vietējiem, bet gan no tūristiem, pie tam jāņem vērā fakts, ka šajā vietā ir ļoti daudz izklaides, kas paredzētas ne tikai bērniem, bet arī pieaugšajiem.

Tokija, kas atrodas visiem tik zināmajā Japānā. Procentuālais pieaugums no 2015. gada ir 25%. Aizvien biežāk Tokijas varasiestādes cenšas panākt, lai biļešu cenas ieceļotājiem ir krietni lētākas nekā uz citām pilsētām un valstīm, tādējādi pievilinot daudz vairāk tūristu, taču jāpiemin fakts, ka 2020. gadā Tokijā notiks Olimpiskās spēles un līdz ar to, jau šodien Tokijā notiek dažādu ēku un celtņu būvniecība. Taču galvenais iemesls, kāpēc cilvēki vēlas doties uz Tokiju – iegūt zināšanas par to vēsturi, apmeklēt tempļus un satikt mūkus, kas dienu dienā var sēdēt un meditēt, dzīvē tas izskatās vienkārši burvīgi.

Ticiet vai nē, bet cilvēki masveidā vēlas doties uz Havanu, kas atrodas Kubā. Kopš 2015. gada pieprasījums ir audzis par veseliem 33%.  Īstais iemesls kāpēc cilvēki uz šejieni dodas ir saistīts ar to ,ka lielākā daļa cilvēku netic, ka šādā vietā viss tik tiešām ir vecmodīgs un visiem ir jābraukā tikai un vienīgi ar vismaz 15 gadus vecām automašīnām. Tāpat ikviens vēlas redzēt, kā tad rodas pasaulē slavenie kubas cigāri, kuri tiek taisīti ar paša rokām, un daudz kas cits, ko citviet neredzēsiet!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.