Atbildība

Latvijā ir pieejami dažādu veidu kredīti. Kredīti tiek izsniegti ar un bez ķīlas. Šajā rakstā apskatīsim ātros kredītus un atbildīgu aizņemšanos. Ceram, ka šis nelielais apraksts par ātro kredītu atbildīgu aizņemšanos palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Jāsāk ar to, ka ātrais kredīts nav piemērots visiem Latvijas kredītu interesentiem. Ātro kredītu nevar saņemt visi aizņēmēji, jo ir jāatbilst pamatprasībām, lai varētu kvalificēties aizdevuma saņemšanai. Tas, ka aizdevējs apstiprina kredīta izsniegšanu arī nenozīmē, ka ātrais kredīts ir labākais risinājums jebkurai situācijai.

Svarīgi, lai Jums ir skaidrs plāns, kā atmaksāt aizņēmumu, jo pretējā gadījumā tas var radīt vēl lielākas problēmas.

Būtiski, lai Jūs saprastu:

 • Cik lielu kredītu variet atļauties aizņemties?
 • Cik ilgs laiks nepieciešams, lai naudu atmaksātu?
 • Vai Jums ir stabili un prognozējami ienākumi?

Papildus ieteikumi lēmuma pieņemšanai

 • Veikt nevajadzīgus un nesteidzīgus pirkumus!
 • Izvēlieties tikai tik, cik variet atļauties atdot!
 • Nodrošiniet alternatīvu plānu, ja rodas naudas problēmas!
 • Izvēlieties uzticamu aizdevēju!

Lai pieteiktos kredītam internetā, Jums ir jāievēro daži soļi. Galvenokārt ir septiņu soļu procedūra ātrā kredīta iegūšanai internetā. Šis raksts detalizēti aprakstīs pasākumus, kas jāievēro, iegūstot ātro kredītu internetā. Atkarībā no aizdevēja un Jūsu prasībām, šajā procedūrā var būt nelielas izmaiņas.

 1. Meklējiet uzticamu aizdevēju internetā. Tas prasīs dažas minūtes, lai Jūs varētu atrast sev un savām prasībām piemērotu aizdevēju. Pārliecinieties, ka aizdevējs ir gatavs piešķirt Jums naudu saskaņā ar Jūsu prasībām.
 2. Salīdziniet aizdevēju noteikumus un nosacījumus un izpētiet tos, lai skaidri saprastu, vai tie ietver kādas slēptās maksas. Pārliecinieties, ka Jūs iegūstat skaidru priekšstatu par kredīta atmaksas grafikiem un noteikumiem. Arī iegūstiet pareizu priekšstatu par kredīta procentu likmēm. Iegūstiet pēc iespējas lielāku skaidrību par aizdevēja prasībām kredīta piešķiršanai un atmaksai.
 3. Izvēlieties vienu aizdevēju, no kura Jūs varat iegūt ātro kredītu. Pārliecinieties, ka Jūs esat apmierināti ar aizdevēja nosacījumiem.
 4. Dodieties uz izvēlētā aizdevēja mājas lapu un aizpildiet pieteikuma veidlapu internetā. Veidlapas aizpildīšana ir ļoti vienkārša un Jūs varat to paveikt dažu minūšu laikā. Pieteikumā ir nepieciešama informācija par: 1) personas datiem, piemēram, vārdu, dzīvesvietas adresi, vecumu, ģimenes stāvokli un citām lietām. 2) nodarbinātību, piemēram, uzņēmumu un tā adresi, darba devēju, Jūsu pašreizējiem ienākumiem, laiku, cik ilgi Jūs strādājat šajā vietā un citu vajadzīgo informāciju. 3) Jūsu bankas konta datiem, lai aizdevējs varētu veikt naudas pārskaitījumu dažu minūšu laikā.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas, Jūs varat iesniegt to izskatīšanai aizdevējam, kas pārbaudīs sniegtās informācijas derīgumu un pārliecināsies, ka Jūs esat uzticams aizņēmējs.

Kad aizdevējs ir apmierināts ar informāciju, ko Jūs esat sniedzis, viņš informēs Jūs par kredīta pieteikuma apstiprinājumu.

Ja ātrais kredīts internetā ir piešķirts, tā summa tiks ieskaitīta tieši Jūsu bankas kontā. Jūs varat saņemt naudu savā kontā bez jebkādas kavēšanās.

Iepriekš minētie soļi ir galvenā procedūra, piesakoties kredītam internetā. Visi šie soļi aizņems mazāk kā 30 minūtes. Jums ir jāpatur prātā svarīga informācija par ātrajiem kredītiem – visi ātrie kredīti ir paredzēti ārkārtas gadījumiem. Aizņemieties atbildīgi, lai šī nebūtu pēdējā reize, kad aizņematies ātro kredītu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.